Najlepsze polskie filmy – wiosna 2020 roku

admin3 kwietnia, 2020

Epidemia koronawirusa dała się polskiej branży filmowej we znaki – zamknięte kina utrudniają dostęp do najnowszych premier. Na szczęście naprzeciw potrzebom kinomanów wyszły serwisy streamingowe oraz portale z filmami, na których zobaczyć można najnowsze rodzime produkcje. Oto trzy najlepsze polskie filmy 2020 roku, które obejrzysz ze swojej kanapy z salonu!

365 dni

365 caly film online za darmo

Scena z filmu 365 dni

Adaptacja głośnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej zwanej też polskim Gray’em. Główna bohaterka filmu, Laura, podczas wycieczki do Włoch zostaje porwana przez przystojnego mafiozę, Massimo. Ten składa jej propozycję – jeżeli kobieta pokocha go w rok, będzie mogła zostać u jego boku. Pomiędzy Laurą i Massimem nawiązuje się gorący romans. Kontrowersyjne, bezpruderyjne sceny erotyczne, wyjątkowo odważne jak na polskie kino, dostarczą niezrównanych wrażeń i silnych emocji!

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni?

Aby przejść do oglądania tej produkcji kliknij w ten link: 365 dni cały film online

Sala samobójców. Hejter

sala samobójców hejter film online

scena z filmu Sala samobójców.Hejter.

Nominowany do Oscara za „Boże Ciało” Jan Komasa powraca z kontynuacją kultowego hitu sprzed lat. Reżyser tym razem podejmuje tematykę internetowego hejtu i trollowania. Główny bohater filmu, Tomasz Giemza, to były student prawa, który przywiązuje się do Gabrieli, córki bogatego małżeństwa. Konieczność zapewnienia sobie bytu prowadzi go do zdobycia pracy w szemranej agencji marketingowej, która zajmuje się nieetycznym PRem. Szokująca końcówka „Hejtera” każe zastanowić się nad problemami nękającymi współczesną cywilizację.

Oglądaj cały film bez limitów

Aby obejrzeć film Sala Samobójców. Hejter kliknij w ten link:  Sala Samóbójców Hejter cały film oglądaj

W lesie dziś nie zaśnie nikt

w lesie dziś nie zaśnie nikt film online za darmo

Scena z filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Szalony, polski horror w stylistyce slashera opowiadający o grupie nastolatków, którzy podczas obozu przetrwania zgubili się w lesie i skrzyżowali drogi z niebezpiecznym mordercą. W głównych rolach obsadzono gwiazdy młodego pokolenia aktorów, a cameo zaliczają znani, starsi aktorzy tacy jak Piotr Cyrwus czy Olaf Lubaszenko. „W lesie dziś nie zaśnie nikt” to pozycja dla fanów prawdziwego kina grozy – trup ściele się gęsto, a krew leje obficie.

Gdzie mogę obejrzeć film W lesie dziś nie zaśnie nikt?

Aby przejść do naszej podstrony z filmem kliknij w link: oglądaj W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film online

 

 

Udostępniono0
×
Dołącz i Ty!